הפורום החדש: http://www.mapleisland.co.il/forum

הפורום הרשמי לאתר מייפל איילנד

אינדקסPortailשאלות נפוצותחיפושהרשםרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהתחבר

שתף

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה...

Go down 
מחברהודעה
Dark Wolf
משתמש
משתמש
Dark Wolf

מספר הודעות : 554
Registration date : 19.08.07

אזהרות
אזהרות: 0

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... Empty
הודעהנושא: [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה...   [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 6:16 pm

קודם כל אני ממש מבקש לנעוץ את זה!!

אני ממש מבין בקונסולות ואימולטורים למחשב...

אוקעי לענין שלנו...

תוכן עניינים

1. סיקור מהיר לקונסולות המוכרות -- אני כבר עכשיו אומר! קרדיט לויקיפדיה על הסיקור
2. אימולטורים
3. מפעל משחקים! (יוסבר בהמשך.)

קרדיט ל DarkWolf MapleIsland
נתחיל בקונסולה הישנה והחמודה...

Game Boy COLOR

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 100px-Game_Boy_Color

ה-Game Boy Color (בקיצור: GBC) יצא לשוק ב21 באוקטובר 1998 ביפן. בנובמבר של אותה שנה יצא המכשיר לשוק בארצות הברית. הוא בעל מסך צבעוני וגדול במעט מה-Game Boy Pocket, אך עדיין קטן יותר מה-Game Boy המקורי. למעשה, מסכו של המכשיר קטן יותר מכל שאר הסדרה, מלבד ה-Game Boy Micro.
אף על פי שמהירות המעבד וכמות הזיכרון הוכפלו, השווה ה-Game Boy Color למשחקי מגאסון ישנים בעלי 8 סיביות. למכשיר אף הייתה היכולת להתממשק למכשירים אחרים בעזרת אינפרה אדום, אך היכולת הזו יושמה במספר מועט של משחקים.
המכשיר תמך בתאימות לאחור (כלומר הוא יכול לקרוא משחקים ישנים יותר בסדרה שלא יועדו לו) והשפיע גם על הבאים אחריו בסדרה. בכך נוצר הגיוון הרחב במשחקים. משחקי Game Boy שנקראו על שמו מופיעים בגווני צבע.

Game Boy Advance

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 150px-Gameboyadvance_gbacart_by_zeartul

ב-11 ביוני 2001, הוציאה נינטנדו שדרוג לסידרת הגיים בוי בדמות המכשיר Game Boy Advance. ה-Game Boy Advance (או בקיצור: GBA) . המכשיר כלל מעבד מסוג ARM בעל 32 סיביות שפעל במהירות של 16.8 מגה-הרץ (בניגוד לגרסה הקודמת שפעלה במהירות 8.4 מגה הרץ). המעבד החדש תמך בתאימות לאחור שאפשרה הפעלת משחקים ישנים יותר אך הוא היה בעל מסך רחב יותר ורזולוציה גבוהה יותר. למכשיר החדש הוספו שני כפתורים: R ו-L (ימין ושמאל). הוא קושר ל-SNES, והציג את כוחו בעזרת כותרים ל-SNES כמו Super Mario World ו-Yoshi's Island.
בעת פיתוחו, כונה מיזם פיתוח המכשיר "פרויקט אטלנטיס", והקונסולות שהוצגו למפתחים היו בעלי מסך בהיר יותר. בעקבות כך נוצרה בעיה חמורה במשחקים הראשונים בסידרה שהיו כהים יותר והקשו על המשתמשים במכשיר.

Nintendo DS

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 150px-BlueSkinnedDS

ה-Nintendo DS שוחרר לקראת סוף שנת 2004. המכשיר כלל שני מסכי LCD, אשר אחד מהם הוא מסך מגע. בנוסף המכשיר כלל מיקרופון ויכולת לחיבור אל-חוטי (Wi-Fi) אך הוסר החיבור לכבל ועל כן לא ניתן לשחק במשחקים מרובי משתתפים במכשיר ביחד עם מכשירים מדור קודם. הטכנולוגיה של הנינטדנדו DS דומה לזו של ה-Nintendo 64.
נינטנדו הודיעה בצורה רשמית כי ה-Nintendo DS איננו חלק מסידרת הגיים בוי אלא סוג חדש ושלישי של משחקי הקונסולה (הסוג הראשון הוא קונסולות הביתית, כמו ה-Wii, והסוג השני הוא וסדרת הגיים בוי). למרות זאת, מאז צאתו של הנינטנדו DS לא יצא לאור מכשיר גיים בוי בעל טכנולוגיה חדשה יותר מאז ה-Game Boy Advance בשנת 2001 ונראה כי לנינטנדו אין סיבה לפתח את הגיים בוי כשמכירות ה-Nintendo DS מצליחות יותר. באופן זה ניתן לראות שה-DS החליף את סידרת הגיים בוי אך למרות זאת הוא אינו תומך לאחרו בכל סוגי הגיים בוי אלא רק במשחקי Game Boy Advance.
עד לסוף שנת 2006, מוערך כי ה-Nintendo DS וה-Nintendo DS Lite מכרו יותר מ-35 מיליון יחידות ברחבי העולם, מתוכם 14 מיליון ביפן בלבד.

Sony PlayStation

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 300px-PlayStationConsole_bkg-transparent

ה-PlayStation 1, או PS בקיצור, היא קונסולת המשחק הראשונה של סוני. הקונסולה יצאה לראשונה לשווקים ב-3 בדצמבר 1994 ביפן ולאחר כשנה הורחבה מכירתה לשאר מדינות העולם.
על אף מחירה הגבוה של הקונסולה עם השקתה (בארצות הברית מחירה היה כ-300 דולרים) היא הפכה לפופולרית במיוחד. האפשרות "לשמור" התקדמות במשחקים על גבי כרטיסי זיכרון, הגרפיקה המתקדמת וכן האפשרות להשתמש בקונסולה במשחקים "צרובים" ולא חוקיים עודדו את הצרכנים לנהור לחנויות ולרוכשה.

PlayStation 2

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 220px-SCPH-30000_vertical

הקונסולה שייכת לדור השישי של קונסולת משחקי הווידאו, והיא מחזיקה בשיא "קונסולת המשחקים הנמכרת ביותר בהיסטוריה", עם 120.10 מיליון יחידות הכול העולם נכון ל30 במאי 2007. כמו כן, היא שברה את השיא של הסגה דרימקאסט בקצב המכירה הגבוה ביותר לאחר השקתה. נכון ליולי 2006, הפלייסטשיין 2 היא הקונסולה הפופולרית ביותר, בהשוואה לXbox360, Xbox וה-GameCube (בארצות הברית ויפן). הפלייסטיישן 2 בעלת יותר מ-5000 כותרים. מספר שיא בכל הזמנים. ( בשוואה ל-Xbox מצד מיקרוסופט שהייתה בעלת פחות מ-800 כותרים.) דוגמה לסדרת משחקים מצליחה שפותחה עבורה היא Ratchet & Clanck.

PlayStation Portable

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 230px-Psp1

ה PSP הוכרז לראשונה בתערוכת המשחקים , E3 2003 ונחשף לראשונה ב-11 במאי 2004 במסיבת עיתונאים שאירגנה סוני. הוקנסולה הניידת שוחררה לראשונה ביפן בתאריך הרשמי- ה-12 בדצמבר 2004. ה-PSP הושק תחילה בצפון אמריקה ב-24 במרץ 2005 ובאירופה יצאה הקונסולה ברבעון השני של 2005. מחירה הזול ביותר של הקונסולה הוא בסין והוא עומד על 650 שקל בלבד. סוני, יצרנית הקונסולה, דחתה את תאריך ההשקה האירופאי בכמה חודשים כדי לעמוד בדרישה העצומה למלאי בחנויות האמריקאיות. בדרום קוריאה נשלח ה-PSP למדפי החנויות ב-1 במאי.
ה-PSP נודעה ליצור מערכת בידור אינטראקטיבית שתוכל להיות ניידת. בין תכונותיה: מאפשרת שמיעת מוזיקה, מציגה סרטי וידאו, משחקי וידאו, מראה תמונות דיגיטליות ומאפשרת גלישה בדפדפן מיוחד. במקום להשתמש בקלטות המסורתיות שמצויות שקונסולות ניידות אחרות, ה-PSP מצויד בכונן תקליטורי UMD (מדיות CD קטנות) שיכולים להכיל עד 1.8 גיגה בייט, וכרטיס זיכרון בשם "ממורי סטיק דיו" (memory stick (pro) duo) המיועד לאחסון השמירות שנעשו במשחקים, אחסון מוזיקה, סרטים ותמונות. אחת מתכונותיו היא הWI-FI. בעדכון תוכנה שנערך בקונסולה הנייחת של סוני ( עידכון 3.00 ), ה-Playstation 3, אפשרה החברה להפוך את ה-PSP לבקר עבור הקונסולה.
בנוסף, בעלי ה PSP יכולים לצלם תמונות ולהסריט קטעי וידאו בעזרת מצלמה נפרדת מיוחדת (PSP-300), וגם להשתמש ב PSP בתור מכשיר GPS - שניתן לקנות אותם. ניתן גם להוריד ישירות למכשיר, משחקי PS1 (פליסטיישן 1), ולשחק בהם במכשיר מגירסאת קושחה מספר 3.00 ומעלה. בגרסה 3.70 ומעלה ניתן לשנות ערכות נושא ע"פ בחירה. ניתן לעבור לסצינות מתוך סרט באמצע ניגונו. ניתן לשמוע שירים בזמן הצגת תמונת. ועוד שינויים קלים. בנוסף- סוני הכריזה כי ב-2008 היא תוציא תוכנה אשר נקראת Go!Messanger אשר מאפשרת לדבר במסנג'ר מכל מקום בו יש גישה לאינטרנט אלחוטי. התוכנה מאפשרת גם שיחות קול ושיחות וידאו דרך המצלמה.
ה-PSP תומך במשחקים מרובי משתתפים: הוא מאפשר עד 16 שחקנים בו זמנית דרך מערכת האונליין החכמה והמשוכללת שמצויה במכשיר.

GameCube

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 250px-NGC_Gamecube

גיימקיוב (אנגלית: GameCube) היא קונסולת המשחקים של חברת נינטנדו אשר משתייכת לדור השישי של קונסולות משחקי הווידאו. קונסולה זאתי יוצרה לאחר הנינטנדו 64 (Nintendo 64) ולפני קונסולת ה-Wii. קונסולה זו יצאה בין השנים 2002-2001 ונחשבת לקונסולה החלשה ביותר של הדור השישי מסיבות רבות (מכירות, משחקים, מגבלות).

Xbox

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 250px-Xbox

Xbox היא קונסולת המשחקים הראשונה של מיקרוסופט אשר יצאה לראשונה ב-15 בנובמבר 2001 בארצות הברית.

קונסולת משחקים זו מבוססת למעשה על מחשב אישי רגיל, פועל יוצא של רצון החברה המפתחת להגיע לשוק מוקדם ככל האפשר. על החלטה זו שילמה מיקרוסופט במחיר ייצור גבוה במיוחד והפסדים כבדים בשנים הראשונות. עם זאת, מטרת החברה הושגה במלואה: החברה הפכה לשם-דבר בתחום קונסולות המשחק, והצליחה אף להביס את חברת נינטנדו הוותיקה, ולתפוס את המקום השני בשוק הקונסולות העולמי, אחרי ה-PlayStation 2.

בין משחקיה המובילים של הקונסולה ניתן למנות את סדרת Halo, משחק המכות Dead Or Alive, סדרת משחקי המרוצים Project Gotham ואת משחק היריות ההומוריסטי Conker:Live and Reload.

בתערוכת E3 2005 הכריזה מיקרוסופט על ממשיכת דרכה של ה-Xbox המקורית, ה-Xbox 360, אשר יצאה ב-22 בנובמבר 2005.

Nintendo Wii

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 260px-Wii_Wiimotea

ה-Wii (מבוטאת כמו המילה "We") הינה קונסולת המשחקים החמישית של חברת נינטנדו שנקראה בעבר בשם הקוד Nintendo Revolution. ה-Wii הינה ניסיון של נינטנדו להימנע מתחרות ישירה עם קונסולות הדור השביעי של מיקרוסופט וסוני, ה-אקס בוקס 360 וה-PlayStation 3 בהתאמה. הקונסולה יצאה לשוק ב-19 בנובמבר 2006.
האסטרטגיה העומדת מאחורי ה-Wii היא הרצון לפנות לפלח שוק אחר מהקונסולות היריבות, פלח השוק של Casual Gamers (אנשים שאינם נוהגים לשחק במשחקי מחשב או משחקי טלוויזיה באופן קבוע). על מנת להתאים את הקונסולה אל אנשים כאלו, מפתחי ה-Wii תכננו אותה כך שהיא לא כוללת אפשרויות כמו נגן סרטים או מעבד גראפי משוכלל (בניגוד לקונסולות האחרות) ולכן מחירה זול הרבה יותר (כ-250$ בארצות הברית). למרות שכמצוין לעיל Wii מתמקדת בקז'ואל, יש לה כמה משחקים לגיימרים הרציניים.

Sony Playstation 3

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... 215px-Playstation3vector.svg

פלייסטיישן 3 (אנגלית: PlayStation 3), היא קונסולת משחקים הנייחת השלישית של חברת סוני. הקונסולה שייכת לסדרת קונסולות הפלייסטיישן המצליחה.
חברת סוני הציגה לראשונה את קונסולת הפלייסטיישן 3 בתערוכת E3, התערוכה הבינלאומית למשחקים אלקטרונים, שהתקיימה במאי 2005 בלוס אנג'לס. סוני דחתה פעמים רבות את מועד ההשקה של הקונסולה עקב קשיים בייצור ובפיתוח. מכירת הקונסולה החלה לבסוף ב-17 בנובמבר 2006.

פיו... זהו =]

אימולטורים!

Game Boy Color
>>הורדה<<
מפעילה את כל המשחקים בלי יוצא מן הכלל.
מהירות סבירה.

Game Boy Advance
>>הורדה<<
מפעילה את כל המשחקים של הקונסולה Game Boy Color וגם של הקונסולה עצמה.
מהירות המשחקים של Game Boy Color מהירה - מהירה מאוד.
מהירות המשחקים של הקונסולה עצמה נורמלי-מהיר.

Nintendo DS
>>הורדה<<
מפעיל 94% מהמשחקים של הקונסולה עצמה וגם מפעילהאת כל המשחקים של הקוסולה של GBA.
מהירות קונסולה עצמה סביר -נורמלי.
מהירות המשחקים של GBA נורמלי.

Sony Playstation
>>הורדה<<
>>קובץ חיוני<<
>>עוד קובץ חיוני<<
מפעיל 79% מהמשחקים (קונסולה מצויינת לדעתי!)
מהירות נורמלית ובלי באגים כמעט בכלל.

Sony Playstation 2
אין עדיין קונסולה שממש מפעילה את המשחקים טוב...
לא שווה לכם להוריד את האימולטור כי הוא מפעיל 6% מהמשחקים בקושי -.-"

PSP
אימולטור שלא מפעיל כלום...

GameCube
מפתחים אימולטור לקונסולה הזאתי והיא תיהיה טובה... שימציאו אותה אני יביא.

Xbox
יש אימולטור... שמפעיל 0% משחקים... -.-" תאמינו לי ,נסיתי...

Nintendo Wii
חה... תחלמו OO
אין מחשב מספיק חזק כדי להפעיל את הקונסולה הזאת...

Sony PlayStation 3
אהמ..קודם כל אין קונסולה כזאת למחשב וגם אני לא חושב שיהיה.
וגם המחשבים חלשים מידי כדי להפעיל אימולטור כזה חזק על המחשב.

סיימנו!

יאללה

מפעל משחקים!
אתם מבקשים אני מביא!

טופס בקשה :

שם המשחק :
שם הקונסולה של המשחק :
תמונה של המשחק (לא חייב!) :

חוקים לא להספאים ,לקלל וכל הדברים האחרים!...

מקווה שאשכול יתפוס...
אם לא אז... טוב חבל למה אני יכול להביא לכל מי שרוצה!@!

קרדיט לי על האשכול ועל הכל!!! (חוץ ממה שציינתי על הסיקורים של ויקיפדיה האתר הסעס...)

אני יודע שלא ביקשתי אישור אם צריך מאחד המנהלים אז אהמ... תאשרו סבבה?...

(לא הייתי בפורום פולל זמן אז אם יצא חוק חדש לגבי מה שעשיתי תעדכנו...)
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
TGoldenArrow
משתמש ותיק
משתמש ותיק
TGoldenArrow

מספר הודעות : 1404
הודעה אישית : אמממממממממממ מממממממ ממממממממממממממ מממממממממממממממממ ממממממממממממממממממ שיט מרוב אממ נגמר המקום=[[[
Registration date : 18.08.07

אזהרות

הודעהנושא: Re: [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה...   [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:47 pm

תעתיק לפורום החדש אף אחד לא יסתכל כאן ...
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
Dark Wolf
משתמש
משתמש
Dark Wolf

מספר הודעות : 554
Registration date : 19.08.07

אזהרות

הודעהנושא: Re: [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה...   [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 11:58 pm

מה הכתובת? OMG...
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
Niv_Style
מנהל פורום
מנהל פורום
Niv_Style

מספר הודעות : 1063
הודעה אישית : מצ\'עמם לי
Registration date : 30.07.07

אזהרות

הודעהנושא: Re: [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה...   [סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 3:02 pm

אחי כל הכבוד על ההשקעה אבל מכיוון שעוברים פורום אין טעם לפתח את זה עכשיו.. אז נדבר כבר בפורום החדש..

מנהל פורום מחשבים
לכל בעיה או בקשה פנו אליי בפרטי ואשמח לעזור !! D:

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה... Nivstyleja1

קרדיט לקים! תודה אחי =]
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

[סיקור + אימולטורים + משחקים!!!] יאללה באה לי המוזה...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1